Розслідувач пояснив, як Росія роздмухує конфлікти в українському суспільстві .


Російські пропагандисти використовують різні способи для підриву Української держави. Одним із таких способів є інформаційно-психологічні операції (ІПсО), які мають на меті розкол суспільства та зрив мобілізації. За словами розслідувача Анатолія Остапенка, російські пропагандисти створюють фейкові матеріали, щоб дискредитувати українських військових. Вони розміщують відео з обличчями людей, фотографії яких знайшли в Інтернеті, з провокуючими підписами у соціальних мережах. Ці ролики набирають велику популярність. Деякі з таких "діпфейків" також публікують активісти руху Make America Great Again. Крім того, російські пропагандисти наймають українців для здійснення злочинів і поширення пропаганди. Вони маніпулюють різними групами населення, зокрема ідеологами і людьми з фінансовими проблемами. Молодь також стає жертвами російського впливу, як їм пропонують вступити до "секретної організації" і вчиняти злочини. Головною метою всіх цих операцій є зрив мобілізації і створення інформаційного поля, яке сприяє політичним конфліктам всередині країни.
Фейкові відео та маніпуляції
Російські пропагандисти створюють фейкові відео, які далі поширюються у соціальних мережах. Вони оплачують рекламу та використовують ботів для швидкого поширення цих відео. Часто вони придумують історії, які служать для посміховиська над ситуацією. Головною метою цих фейкових відео є створення враження, що застосування сили з боку України є масовим явищем і потребує реакції. Проте, необхідно пам'ятати про зловживання та маніпуляції, які викликаються такими операціями.
Маніпуляції різними групами населення
Російські пропагандисти вміло працюють з різними групами населення, використовуючи різні методи маніпуляцій. Вони успішно впливають на суспільство та політичні конфлікти в Україні. Це серйозна загроза для нашої країни.
Читайте також
- Чоловік пішов у СЗЧ через покинутих дітей — як його покарав суд
- Будівництво дому в селі — за скільки поверхів оштрафують
- Спільна власність на житло — як не втратити свою частку
- Українцям виплатять до 43 тис. грн допомоги — що варто знати
- Спадщина у 2025 — чому майно може дістатись державі
- Пільги для вчителів — на яку підтримку розраховувати в серпні