У колишнього голови Броварського ТЦК знайшли елітну нерухомість та автопарк.


Журналісти "Слідства.Інфо" розкрили інформацію про те, що колишній керівник Броварського районного ТЦК та СП Юрій Бурляй володіє нерухомістю та транспортними засобами на суму понад $1 млн, які він придбав під час своєї роботи на посаді.
Протягом двох років Бурляй очолював ТЦК, після чого прийняв посаду керівника відділу військового лідерства Генерального штабу Збройних сил України.
У березні 2024 року екс-керівник ТЦК почав орендувати котедж поблизу Києва. Поряд з будинком, де він проживає, розташовані автомобіль його дружини та новий мотоцикл.
Також, виявилось, що теща Бурляя стала власницею двох квартир, дружина та діти купили квартиру в Вишгороді, а сам Бурляй має Volkswagen Touareg 2021 року та мотоцикл Honda NC750XD, загальна вартість автопарку якого становить 2,8 мільйона гривень.
Офіційні доходи Бурляя, за його декларацією, важко покривають всі витрати за останні роки, що викликає певні питання.
Звіти про майно та доходи колишнього керівника відкривають деякі суперечності, особливо враховуючи минулі обвинувачення Юрія Бурляя у співучасті в злочинній групі під час трагедії в Княжичах. Нерухомість, автопарк і розкішний спосіб життя екс-керівника викликають обговорення й піднесені бурхливі емоції в суспільстві.
Український журналістичний розслідувальний портал "Слідства.Інфо" оприлюднив інформацію про нерухомість та транспорт колишнього керівника Броварського районного ТЦК та СП, Юрія Бурляя, яка викликала гострі обговорення серед громадськості. Дані про розкішне майно та доходи Бурляя стали предметом уваги через суперечності в його декларації та минулі обвинувачення у злочині.
Читайте також
- Зеленський оголосив ППО головним пріоритетом та повідомив про нові домовленості з партнерами
- 5000 гривень на школяра: українцям розповіли правила отримання виплати
- Інструмент для Трампа: Грем розповів про плани Сенату розглянути найпотужніші санкції проти Росії
- Військова допомога Україні може зрости: єврокомісар назвав конкретні цифри
- Правило 30 днів запровадили для українців у Польщі: можна втратити все
- "Безкоштовний роумінг" в ЄС виявився з каверзою: кому з українців доведеться доплачувати