Очільник Житомирської ОВА розповів, які пастки Україна встановила на кордоні з Білоруссю.


Кордон України з Білоруссю на Житомирщині повністю забетонований, а поблизу рубежів встановлені захисні засоби. Про це розповів голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко в інтерв'ю виданню «Главком».
«Я думаю, ми врахували всі помилки, які були допущені на початку вторгнення. За останні роки ми суттєво посилили захист державного кордону, там постійно знаходяться військові підрозділи, які продовжують нарощування оборонних рубежів», — розповів він.
За словами Бунечка, на кордоні створена «справжня пекельна пастка» для ворога. Тут облаштовано перешкоди, рови, взводні і ротні опорні пункти, які є базою оборони. Військові постійно моніторять наближення особового складу та техніки противника.
Стан безпеки
Станом на кінець травня за словами Бунечка, прямої загрози вторгнення на Житомирщину з боку Білорусі відсутня, тож мешканці північних громад знаходяться в безпеці. У той же час, прикордонний напрямок від Волинської області до Чернігівщини залишається потенційно небезпечним.
Раніше речник Держприкордонслужби України Андрій Демченко заявив, що на території Білорусі наразі не спостерігається формування загрозливих угруповань, що становили б пряму загрозу для України.
Українські військові продовжують посилювати оборонні рубежі на кордоні з Білоруссю в Житомирській області, створюючи надійний захист від можливих загроз. За даними голови Житомирської ОВА, наразі ситуація на кордоні стабільна, але ділянка від Волинської області до Чернігівщини залишається під підвищеним контролем через потенційну небезпеку. Співпраця з Держприкордонслужбою та посилення оборони кордону дозволяють утримувати безпеку в регіоні без прямих загроз вторгнення.
Читайте також
- Власник і співвласник квартири — в чому різниця і які права мають
- Який штраф за їзду на транзитних номерах авто у 2025 році
- В Укргідрометцентрі проінформували про зміни погоди у Києві
- Штраф до 6 000 грн — за що можуть покарати власників тварин
- Виплати від ООН — що хочуть змінити для українців
- Поділ квартири у спільній власності — як не втратити свою частку