Евакуація поранених та доставка снарядів — робота наземних дронів.


Наземні комплекси
Офіцер відділу розвитку НРК Сухопутних військ Володимир Ровенський розповів, що українські військові активно працюють над напрямом наземних роботизованих комплексів, не дивлячись на труднощі. Ці комплекси вже успішно використовувалися під час бойових дій.
"Розвиток обумовлений інтенсивним вогневим впливом противника на передні бойові порядки наших військ. Розвиток є природній і дуже потрібний",
За словами офіцера, тактика та техніка застосування наземних комплексів є складнішою в порівнянні з безпілотними літальними апаратами. Це пов'язано з розгортанням архітектури зв'язку для роботи таких комплексів. Наразі існують три класи наземних комплексів: малі, середні та важкі, проте найбільш поширені середні.
Ці комплекси використовуються для евакуації поранених військових, постачання припасів, дистанційного мінування та ведення вогню по позиціях противника. Україна також посилює виробництво далекобійної зброї та дронів-перехоплювачів разом з партнерами, а також українські оборонні компанії планують відкрити виробництва зброї в Данії.
Представлені українські наземні роботизовані комплекси вже довели свою ефективність на фронті під час бойових дій. Ці системи використовуються для різноманітних завдань, включаючи евакуацію поранених, постачання припасів та ведення вогню по позиціях противника. Україна також активно співпрацює з партнерами для підвищення потенціалу вітчизняного військового виробництва.Читайте також
- На Сонці сталося дев'ять спалахів — прогноз магнітних бур
- У застосунку "Резерв+" знову збій — що сталося
- Найнадійніші вживані позашляховики з дизельними двигунами
- Повернення кнопкових телефонів — чому варто перейти на них
- Електромобіль чи гібридне авто — що краще
- Чому зарядки для ноутбуків — це чорні великі "цеглини"