Договір дарування в Україні: що варто знати.


У Міністерстві юстиції пояснили, що у договорі дарування можуть брати участь як звичайні люди, так і компанії, а також уряд, Крим та місцева громада.
Заборонено батькам (усиновлювачам) та опікунам дарувати майно своїх дітей чи підопічних.
Форма та умови договору дарування
Договір дарування може бути укладений усно, письмово або, у складніших випадках, потребує нотаріального посвідчення, залежно від специфіки дарунку.
Дуже важливо дотримуватися умов угоди і заповнювати всі необхідні документи, які підтверджують законність угоди та зобов'язання сторін.
Укладення договору дарування між подружжям та третьою особою стосовно спільної власності можливе лише при визначенні або виділі частки в натурі відповідно до правил.
Роз'яснюючи умови та форми договору дарування, Міністерство юстиції наголошує на можливих учасниках угоди, обмеженнях та вимогах, які повинні бути виконані при укладанні угоди. Дотримання цих правил є важливим для уникнення правових проблем у майбутньому.
У статті вказано, що договір дарування може бути укладений між різними сторонами, включаючи фізичних та юридичних осіб, а також державу чи територіальну громаду. Зазначено, що батькам та опікунам заборонено дарувати майно своїх дітей чи підопічних. Наголошується на важливості дотримання умов угоди та правильного оформлення документів для уникнення можливих проблем згодом.
Читайте також
- Земельний бум в Україні: ціни за гектар різко зросли
- В Україні впали ціни на "борщовий набір": що вже стало доступніше
- Зеленський пообіцяв Трампу замінити посла України в США: у FT назвали кандидатів
- Де і як можуть вручити повістку про мобілізацію: роз'яснення від ТЦК
- Зеленський оголосив ППО головним пріоритетом та повідомив про нові домовленості з партнерами
- 5000 гривень на школяра: українцям розповіли правила отримання виплати